CommuniGate-Pro proqram təminatının satınalınması
CommuniGate-Pro aşağıdakı xüsusiyyətləri və funksiyaları təmin edən bir çox təşkilatlar üçün vahid rabitə platformasıdır:
• E-poçtun formalaşdırılması
• Volp texnologiyası əsasında səsli mesajların ötürülməsinə şərait yaradılması
• Birgə görülən iş proseslərin avtomatlaşdırılması
• Ani mesajlaşmanın həyata keçirilməsi
Bu platforma dünya bazarında ən geniş istifadə olunan sistemlərdən biridir. CommuniGate-Pro, SMPT protokolunu (Simple Mail Transfer Protocol) istifadə edən hər hansı bir poçt server vasitəsilə elektron mesajlaşma imkanı verir.
CommuniGate-Pro proqram səs xidmətləri seçilməsi böyük bir sıra təmin edir: video zənglər, dinləmək və qeyd zənglər, Səs poçtu, konfranslar, daxil olan və çıxan səsli mesajların statistik təhlili.
Həmçinin, CommuniGate-Pro faylları saxlayan qovluğun şifrələmə funksiyasına malikdir. Bunun sayəsində məxfi məlumatların açıqlanması təhlükəsi minimuma endirilir.
CommuniGate-Pro müxtəlif texnologiyalar şəbəkəsi vasitəsilə əldə edilən bütün informasiya axınını emal edir: planşetlər, mobil telefonlar, fərdi kompüterlər, noutbuklar və sair.

Приобретение программного обеспечения CommuniGate-Pro
CommuniGate-Pro является единой коммуникационной платформой для многих организаций, которая обеспечивает следующие возможности и функции:
• Формирует электронную почту
• Создает условия для передачи голосовых сообщений на основе технологии VoIP
• Автоматизирует совместную работу
• Реализует мгновенный обмен сообщениями
Данная платформа является одной их самых широкоиспользуемых систем на мировом рынке. CommuniGate-Pro позволяет обмениваться электронными сообщениями посредством любого почтового сервера, использующий SMPT-протокол (Simple Mail Transfer Protocol).
Программное обеспечение CommuniGate-Pro обеспечивает большое разнообразие в выборе голосовых услуг: видеозвонки, прослушивание и запись звонков, голосовая почта, конференции, статистический анализ входящих и исходящих голосовых сообщений.
Также CommuniGate-Pro обладает функцией шифрования папок, в которых хранит файлы. Благодаря этому угроза разглашения секретной информации сводится к минимуму.
CommuniGate-Pro перерабатывает весь поток информации, полученный посредством сетей различных технологий: планшеты, мобильные телефоны, персональные компьютеры, ноутбуки и так далее.