GTSolutions şirkətinin əməkdaşları şəhid ailələrinə baş çəkdilər
GTSolutions şirkəti Azərbaycan Respublikasının ərazi bütövlüyü və müstəqilliyi uğrunda canlarını vermiş Vətən müdafiəçilərinin xatirəsini dərin ehtiramla yad edir. Şirkət rəhbərliyi 44 günlük Vətən müharibəsi zamanı həyatını itirən əsgər ailələrinə dəstək olmaq üçün mütəmadi olaraq görüşlər təşkil etməyə çalışır.
Bu ay GTSolutions şirkətinin əməkdaşları Bakı, Gəncə, Qusar, Qazax, Şirvan və Kürdəmirdə yaşayan şəhid ailələrinə baş çəkiblər.
Görüşlər zamanı şirkətin nümayəndələri Vətən uyğrunda həlak olmuş qəhrəmanların ailə üzvləri ilə söhbət etmiş, onların yaşayış şəraiti ilə tanış olmuşlar. Bundan başqa, görüşlər zamanı şəhid övladlarına, onların təhsil proseslərini asanlaşdıracaq, Lenovo noutbukları təqdim olunub.
Son iki həftə ərzində şirkətin əməkdaşları sosial dəstəyə ehtiyacı olan doqquz şəhid ailəsinə baş çəkiblər. Yaxın vaxtlarda GTSolutions rəhbərliyi daha bir neçə şəhid ailələrinə baş çəkməyə planlaşdırır.

Сотрудники компании GTSolutions навестили семьи шехидов
GTSolutions глубоко чтит память защитников Родины, отдавших свою жизнь за территориальную целостность и независимость Республики Азербайджан. В частности, желая поддержать семьи погибших во время 44-дневной Отечественной войны, управляющие компанией стараются регулярно организовывать встречи с близкими шехидов.
В этом месяце сотрудники компании GTSolutions навестили семья шехидов в Баку, Гяндже, Гусаре, Газахе, Ширване и Кюрдамире.
Во время встреч представители компании пообщались с членами семей погибших на войне героев, ознакомились с их жилищными условиями. Кроме этого, детям шехидов были презентованы ноутбуки Lenovo, которые облегчат их образовательный процесс в условиях дистанционного обучения.
За последние две недели сотрудники компании навестили девять семей шехидов, нуждавшихся в социальной поддержке. В ближайшее время руководство GTSolutions планирует встретиться еще с несколькими семьями погибших и пострадавших во время Второй Карабахской войны.