GTSolutions mütəxəssisləri Cisco Live 2022-də iştirak ediblər
GTSolutions mütəxəssisləri iyunun 12-16-ı tarixlərində Las-Veqasda keçirilən Cisco Live 2022 konfransında iştirak ediblər.
Cisco Live ildən-ilə dünyanın hər yerindən İT sahəsində müxtəlif novatorların və iri şirkət rəhbərlərinin iştirak etdiyi məşhur konfransdır. Bu tədbir Cisco-nun bütün müştəriləri və tərəfdaşları öz əlaqələrini genişləndirmək məqsədilə görüşə biləcək əsas yerlərdən biridir.
Konfrans əsasən biznes layihələrinin əsasını qoymaq, iştirakçılara yeni biliklər vermək, həmçinin onları ən son texnologiyalarla tanış etmək məqsədi ilə həyata keçirilir.

Эксперты GTSolutions приняли участие в Cisco Live 2022
Специалисты GTSolutions приняли участие в конференции Cisco Live 2022, которая состоялась 12-16 июня в Лас-Вегасе.
Cisco Live – это известная конференция, которую ежегодно посещают различные новаторы в области ИТ и руководители крупных компаний со всех уголков мира. Данное мероприятие является одним из основных мест, где могут встретиться с целью расширения своих связей все клиенты и партнеры Cisco.
Конференция призвана заложить основу для бизнес-проектов, предоставить участникам новые знания, а также ознакомить их с новейшими технологиями.