Caspian Energy Club üzvləri ilə səhər yeməyi
GTSoutions şirkətinin nümayəndələri 27 may 2022-ci il tarixində Caspian Energy Club tərəfindən Günaydın restoranında təşkil olunan “CEO Breakfast” formatında görüşdə qonaq qismində iştirak etdilər. Tədbir iştirakçıları arasında Kibrit, Itech Group və sairə kimi müxtəlif yerli şirkətlərin rəhbərləri və menecerləri də olublar.
“Caspian Energy Club”-un təşkil etdiyi bu cür görüşlərin mehriban mühitdə və qeyri-formal xarakterli olması təşkilat iştirakçıları arasında işgüzar əlaqələrin inkişafına və möhkəmlənməsinə kömək edir.

СЕО-завтрак с членами Caspian Energy Club
27 мая 2022 года в ресторане Gunaydin в формате бизнес-завтрака состоялась очередная встреча членов Caspian Energy Club, в которой приняли участие представители компании GTSoutions. Среди участников мероприятия также были руководители и менеджеры различных местных компаний, как, например, Kibrit, Itech Group, которые подробно рассказали о своих услугах и продукции.
Неформальное общение и дружеское расположение подобных встреч, организованных Caspian Energy Club, способствуют укреплению деловых связей между участниками организации и развитию бизнеса в регионе в целом.